O nas

Incrediwall to polska marka dekoracyjnych paneli ściennych, która powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów i na bazie wieloletniego doświadczenia w branży meblarskiej. Marka wchodzi w skład Polskiej Grupy Meblowej.

Panele ścienne są elementem wyposażenia, który idealnie wpisuje się w potrzeby rynków B2B i B2C. Jeden produkt lub ich kombinacja umożliwia zmianę każdej przestrzeni w wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrze, które zachwyci zarówno osoby ceniące klasyczną elegancję, jak i zwolenników nowoczesnego designu. Panele ścienne marki Incrediwall znajdują zastosowanie we wszystkich typach przestrzeni: biurach, hotelach, domach, restauracjach, sklepach, czy obiektach użyteczności publicznej.MISJA

Walls like never before. Tworzymy ściany, o których marzysz. Projektujemy, produkujemy, dostarczamy i montujemy. Dzięki bogatej gamie wzorniczej, tworzymy unikalne rozwiązania, dopasowane do różnych potrzeb i stylów. Panele Incrediwall to nowoczesny element wyposażenia, który jest uzupełnieniem wnętrza, a jednocześnie gra w nim rolę pierwszoplanową.

WIZJA

Codziennie budzimy się z myślą, by tworzyć produkty jeszcze lepsze niż dzień wcześniej, aby optymalnie upiększać każdą przestrzeń, bez względu na jej rodzaj, wielkość i lokalizację. Jesteśmy przekonani, że estetyka wnętrza wpływa na komfort i przyjemność życia. Marzymy o tym, żeby polski produkt był marką rozpoznawalną na całym świecie, a jego synonimem była wysoka jakość.

WARTOŚCI

Wierzymy, że największą wartością każdego przedsięwzięcia są ludzie. To przede wszystkim zgrany i kreatywny zespół, który dba o potrzeby innych ludzi – naszych klientów, którzy są dla nas nieustanną inspiracją. Nie zamykamy się w biurze, nie zamykamy się na eksperymentowanie – stale poszukujemy ciekawych rozwiązań. Wyznajemy bowiem zasadę, że aby tworzyć najlepsze produkty niezbędna jest otwartość: na nowe pomysły, na modyfikacje, na odrobinę szaleństwa. Mamy to we krwi! Wszystko co tworzymy powstaje w Polsce, polskość jest nieodłącznym elementem naszego DNA. Gdziekolwiek jesteśmy, chcemy promować wszystko to, co nasz kraj ma najcenniejsze.


Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
NEWSLETTER
BĄDŹ Z NAMI NABIEŻĄCO
Obiecujemy że będziemy wysyłać tylko ciekawe rzeczy
Politykę Prywatności.